Gabriella Salvete telová kozmetika

Gabriella Salvete telová kozmetika

Gabriella Salvete si tohto roku pripravili veľkú dávku noviniek. A tentoraz nebude reč o dekoratívke, ale o telovej a pleťovej kozmetike. Začala by som netradične telovou kozmetikou, na ktorú som sa veľmi tešila. A na pleťovku sa pozrieme v budúcom článku.

Prvá vec, ktorá mi udrela do oka boli remodelačné náplasti na brucho Belly Patch, ktoré by mali napomáhať so štiepením tuku, prekrvením a spevnením pokožky a taktiež odbúravaním toxínov. Moje prvé myšlienky boli skeptické. Potom som sa pozrela na zloženie a vyhľadala si jednotlivé zložky a zistila som, že väčšina z nich je ozaj skvelá na odbúravanie toxínov a na zlepšenie prekrvenia pokožky. Testovala som ich presne podľa návodu, ktorý hovorí, že by sa majú aplikovať na oblasť brucha každé 2-3 dni a nechať pôsobiť 6-8 hodín. Preto som ich požívala cez noc. Náplasti na bruchu držali celú noc a nijak mi nevadili. No po spotrebovaní celého balenia som nevidela žiaden rozdiel (no v mojom prípade ten tuk na bruchu síce je ale nie je to katastrofa). Je to určite spôsobené tým, že som počas toho nedržala žiadnu diétu a bez úpravy stavovania a cvičenia kilá a ani centimetre v obvode pása dole nepôjdu. Preto si myslím že náplasti majú význam len vtedy ak držíte redukčnú diétu a náplasťami si len dopomáhate k lepšej elasticite pokožky a zlepšeniu celkového stavu brucha. Pokiaľ plánujete zhodiť viac kíl a bojíte sa ovisnutej pokožky na bruchu, tak takéto náplasti a pravidelné krémovanie oblasti brucha vie určite pomôcť.

Gabriella Salvete Belly patch

Gabriella Salvete Belly Patch aplikácia

Produkty, ktoré Vám chcem určite odporučiť sú masky na ruky a nohy Hand Mask a Foot Mask. Obe obsahujú jeden pár a sú teda len na jedno použitie, čo je pri tomto type masiek úplne bežné. Ihneď ma zaujalo zloženie, pretože obsahujú propolis a extrakt z perál a maska na nohy dokonca aj kyselinu hyaluronovú. Všetko sú to skvelé hydratačné zložky.  

Po rozbalení nájdete pár ponožiek a rukavíc, ktoré sú spojené a je potrebné ich v strede rozstrihnúť. Obe majú  po bokoch nálepky s ktorými si ponožky a rukavice upevníte aby Vám nepadali. Je potrebné ich nechať pôsobiť 30 minút a potom nechať prebytočný krém vstrebať. Obe príjemne voňajú a skvele hydratujú. Pokožke bola hladká a jemná až sa mi nechcelo veriť. Výhodou je aj skvelá cena oproti iným podobným hydratačným ponožkám a rukaviciam. Za mňa sú to skvelé hydratačné produkty a určite si ich ešte zaobstarám.

Gabriella Salvete Hand and Foot Mask
Gabriella Salvete Foot Mask
Gabriella Salvete Hand Mask
A nakoniec sa dostávame k sprchovým a kúpeľovým produktom. Veľmi ma potešilo, keď som zistila, že už aj Gabriella Salvete majú klasické sprcháče Shower Gel. Áno sprcháč je možno menej zaujímavý produkt, ale potrebuje ho každý z nás a preto je to must have. A nie len pre ženy, ale aj pre mužov a dokonca aj deti. Na výber je z množstva úžasných vôní, ktoré nie sú prehnané, ale príjemne tlmené. Mne najviac vonia práve ruža, ale aj maliny s mätou je skvelá vôňa.

Pokiaľ si zvyknete okrem sprchy dopriať aj príjemný horúci kúpeľ, tak nasledujúce novinky budete milovať. Veľké množstvo bômb do kúpeľa Bath Bomb v nádhernom balení, skvele voňajúce a v ponuke sú aj verzie pre deti. Okúzlia Vás vône ako bylinky, ruža či pomaranč. A dokonca ako nové soli do kúpeľa Bath Salt vo vôňach ako Eukalyptus, Levaduľa, Papaya a Oceán. 

Celú ponuku telovej kozmetiky, ale aj pleťovej kozmetiky, ku ktorej sa dostaneme neskôr nájdete na elnino spolu aj s obrovskou ponukou dekoratívky. Určite mi dajte vedieť ktorá z noviniek Vás zaujala najviac. 

Gabriella Salvete Sprchové gély

Gabriella Salvete sprchový gel Kids

Gabriella Salvete bomby do kúpeľa


P.S.: Pokiaľ sa Vám blog páči a nechcete zmeškať nové články môžete ma sledovať cez GFC (v pravom paneli), Facebook (anbeautyblog), či Instagram (@anbeautysk). Taktiež môžete sledovať môj YouTube kanál (AN beauty) :)

**tento článok je napísaný v spolupráci s elnino.sk

4 comments

 1. Tie náplaste na brucho sú zaujímavé. Idem sa po nich popozerať.

  DISCOVERINGGLAM

  ReplyDelete
 2. Masky vypadají hodně dobře, díky za tipy! :)

  ReplyDelete
 3. "We enjoyed the read and we are also adding to the collection.

  We are from Tropika Club Magazine
  To learn about Tropika Club's Search Directory for Beauty and Wellness Services, please visit Tropika Club now.

  Some of the articles at Tropika Club Magazine would be:

  1. Best Korean BBQ Buffet in Singapore [2020 Edition]

  2. Your Top 10 Places for Brows and Lashes in Downtown Singapore [2020 Edition]

  3. How To Stop And Reduce Hair Loss [Part 1]

  4. How to Care for Your Hair Between Salon Visits

  5. What's Most Effective for Wrinkles Under the Eyes? "

  ReplyDelete
 4. Ahoj, četla jsem Tvůj zajímavý článek. Ráda bych vyzkoušela tuto tělovou kosmetiku Gabriella Salvete. Jsem po této plastické operaci. A tam mi bylo doporučeno, abych používala nějaký čas kvalitní tělové přípravky. Přeji pohodový den a měj se hezky. K

  ReplyDelete