Jesenné inšpirácie - wishlist

Jeseň je tu v plnom prúde. Je to moje najobľúbenejšie ročné obdobie, pretože je najfarebnejšie a najpestrejšie. Milujem svetríky a som rada, že ich môžem konečne vytiahnuť zo skrine. No určite plánujem aj tohto roku nejaké kúsky doplniť.
---
Autumn is here iand it is my most favorite season because it´s the most colorful and the most varied one. I love sweaters and I'm glad I can finally pull them out of the closet. Well, I certainly plan to add some new pieces for this year. .Našla som tam kopec krásnych vecí no vybrala som si 4 veci, ktoré mi ukradli srdce. Nádherný horčicový sveter s flitrami ma zaujal hneď na prvý pohľad. Horčidová a žltá sú farbami jesene a preto sú pre mňa must have. Okrem toho ma zaujal aj červený oversized svetrík. Jeden podobný mám v bielom a zbožňujem ho. Ďalší atypický žltý svetrík je nádherný. Netradičný strih a moja obľúbená farba :) Posledným je dlhý pletený svetrík s odhalenými ramenami
---
I found a ton of beautiful things, but I picked four women sweater that stole my heart. A beautiful mustard sweater with sequins caught me at first glance. Mustards and yellows are the colors of autumn and therefore they are for me must have. Besides, I was attracted by a red oversized sweater. I already have one similar and I love it. Another atypical yellow sweater is beautiful. Unusual cut and my favorite color :) The last is a long knit sweater with exposed shoulders.


V októbri sa oslavuje aj Haloween a pokiaľ ešte neviete aký outfit si zvoliť tak možno sa Vám zápači môj výber. Rozkošné tekvicoví šaty, ombré parochňa a čierna škraboška. Nie je to síce nič originálne, ale úplne jednoduché a nositeľné.  :)
---
In October,  is also celebrated Haloween and if you do not know what kind of outfit to choose so I can share with you some tips. Adorable pumpkin dress, silver ombre wig and black lace mask. It isn´t very original but simple and wearable. :)


AN :)

P.S.: Pokiaľ sa Vám blog páči a nechcete zmeškať nové články môžte ma sledovať cez GFC (v pravom paneli), Facebook (anbeautyblog), či Instagram (@anbeautysk). Taktiež môžte sledovať môj YouTube kanál (AN beauty) :)

8 comments

 1. tie svetríky sú skvelé, ja už dlho hľadám nejaký podľa mojich predstáv, takže tam asi zavítam ;)

  ReplyDelete
 2. Nějaký svetr hořčicové barvy bych si taky ráda pořídila :)

  Praguetales

  ReplyDelete
 3. Ten svetřík s odhalenými rameny vypadá skvěle. :-)
  Povídání nejen o kosmetice

  ReplyDelete
 4. milujem ten bordový svetrík a sukňu s tekvičkami :3
  Ivana xx

  ReplyDelete
 5. Moc se mi líbí ty barvy svetrů :-)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete
 6. I love your fashion sense and style. you are very great and everything looks good on you.

  Would you like to follow each other? If the answer is yes, please follow me on my blog & I'll follow you back.

  http://www.okcheori.com

  ReplyDelete
 7. I love your style. Trendy and beautiful. thank you for this.

  ReplyDelete