Valentínsky wishlist

Ani sme sa nenazdali a Vianoce a dokonca aj celý rok 2017 sú už za nami. No nie je to šialené ako ten čas rýchlo letí? A čo je ešte šialenejšie je to, že už za necelý mesiac je tu Valentín. Ja som si to uvedomila len nedávno a preto som si pre Vás pripravila malý Valentínsky wishlist.
-----
I didn´t even realize, but Christmas and even the whole of 2017 are already behind us. Isn´t it crazy as that time is flying fast? What's even more surprising is that Valentine's day is around the corner. I just realized this recently and that's why I prepared a little Valentine's wishlist for you.

Dnes som sa nechal inšpirovať stránkou ROSEGAL. Našla som tam kopec nádherných šiat. A keďže k Valentínu neodmysliteľne patrí červená farba, tak som na to išla prvoplánovo a vybrala som len samé červené šaty. Mojim favoritom sú tie prvé bodkované. Pôsobia romanticky a zároveň nežne. Okrem oblečenia tam nájdete aj tie najlepšie Valentínske darčeky 2018 a dokonca aj Valentínsky home decor. Veď predsa všetky vieme, že naši chlapi vedia byť niekdy dosť zábudlivý a preto nie je na škodu im to nenápadne pripomenúť nejakou Valentínskou výzdobou. Najviac som sa zamilovala do vankúšika so zaľúbenými mačičkami. A keďže to nie je úplne Valentínske, tak ho môžte mať v obývačke aj počas celého roka.
-----
Today I was inspired by ROSEGAL Valentines gifts where the Valentines activity starts on January 12th. I found a ton of beautiful dress. And since Valentine's inherently belongs to the red color, so I went ahead and I chose only red. My favorite are the first dotted ones. They look so romantic. In addition to dresses, you can also find the best Valentine's gifts and even Valentine's home decor. However, we all know that our boyfriends can sometimes forget things and therefore it is not bad to remind them inconspicuously with some valentine decoration. Most of all I fell in love with this love cats pollow case. And since it is not entirely Valentine's, you can have it in the living room for the whole year.
LED ružičky / Zamilované mačičky 
LED roses Love cats pillow case


Ako zvyknete tráviť Valentín vy? Chodíte na večeru, prechádzku, do kina, alebo ostávate doma? A čo máte naplánované na tento rok?
-----
How do you usually spend Valentine's Day? Are you going on a dinner, to cinema, or staying at home? And what are you planing for this year?


AN :)

P.S.: Pokiaľ sa Vám blog páči a nechcete zmeškať nové články môžte ma sledovať cez GFC (v pravom paneli), Facebook (anbeautyblog), či Instagram (@anbeautysk). Taktiež môžte sledovať môj YouTube kanál (AN beauty) :)

P.S .: If you like my blog and you do not want to miss new posts you can follow me via GFC (in the right panel), Facebook (anbeautyblog) or Instagram (@anbeautysk). :)

16 comments

 1. My Valentýna moc neslavíme, dáme si jen malou čokoládku, ale neříkám, že by mě nepotěšil třeba nějaký jemný šperk. Z tvého výběru se mi moc líbí ty druhé šaty. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
  Replies
  1. My podobne, tiež doma, ale sem tam na nejakú večeru :)

   Delete
 2. The dresses are so beautiful!
  I'M ALREADY FOLLOWING YOUR BLOG!

  REILLIZA ||| I N S T A G R A M

  ReplyDelete
 3. Podobné šaty jako jsou ty chiffon dress uprostřed má moje sestra, dokonce i ve stejné barvě, akorát je má z Orsay (tuším). A musím říct, že tenhle střih vypadá dokonale a tenhle typ šatů nikdy nebude propadák. :)
  jsem Katrin

  ReplyDelete
 4. So stránkou Rosegal nemám zatiaľ žiadnu skúsenosť, no tie posledné šatičky sú veľmi zaujímavé :)

  FRENCHSTYLE

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ja som od nich robila už dve objednávky a zatiaľ som spokojná. Je to niečo podobné ako ZAFUL a majú tam aj podobné veci. Výhodou je že majú poštovné zadarmo do celého sveta. :)

   Delete
 5. So good post!

  I'm following you and I hope you will follow me.
  https://makeupislovee.blogspot.nl

  ReplyDelete
 6. Nice wishlist, I like the dresses, especially the one on the left!

  I am following your blog via GFC, follow back? :)
  Walking Freckle

  ReplyDelete
 7. Great wishlist, i love your choices :)
  hugs

  ReplyDelete
 8. Beautiful dresses! I love it all. Great post, dear.

  ReplyDelete
 9. Nice post! ♥ I love your blog! You are creative and amazing!

  I'm following you :)

  My blog: https://colourfulmadness.blogspot.com/

  ReplyDelete
 10. Great wishlist darling 😄 I followed your blog, i hope you will do the same 😄
  https://sweet16blackpoetry.blogspot.rs/?m=1

  ReplyDelete