Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance

O paletke Modern Renaissance od Anastasie Beverly Hills ste už určite počuli. No aj tak mi nedalo o nej nenapísať pár slov pretože si to zaslúži.
-----
You have certainly heard about Modern Rennaissance palette from Anastasia Beverly Hills. Since it´s a great palette a wanted to write a few words about it as well.
Už na prvý pohľad zaujme svojím krásnym zamatovým ružovým obalom a bielo zlatým nápisom. Na spodnej strane nájdete všetky informácie o zložení gramáži a aj veselého zajačika, ktorý poteší milovníkov zvierat, pretože ABH netestujú na zvieratkách.
-----
At first glance, the palette is fascinatng by its beautiful velvet pink cover and white gold inscription. On the bottom, you will find all the information about the ingredients, of the weight and a happy bunny that will please animal lovers because ABH doesn´t test o animals.


Vnútro paletky je čiernej farby a nájdete tam okrem 14-tich prekrásnych očných tieňov aj zrkadlo a štetec. Na zrkadle je ochranná fólia s logom ABH, aby sa pri preprave nezašpinilo.
-----
The inside of the palette is black and you can find there, besides 14 beautiful eye shadows, a mirror and a brush. On the mirror is a protective film with the ABH logo so it doesn´t get dirty when transported.


Paletka obsahuje 14 očných tieňov z toho 10 matných a 4 lesklých. Každý očný tieň máte o hmotnosti 0,7 g.
-----
The pallet contains 14 eye shadows, 10 of which are matt and 4 shimmery. Each eye shadow has a weight of 0.7 g.


Swatche prvého radu zľava: Tempera, Golden Ochre, Vermeer, Buon Fresco, Antique Bronze, Love leter, Cyrus Umber.


Swatche druhého radu zľava: Raw Sienna, Burnt Orange, Primavera, Red Ochre, Venetian Red, Warm Taupe, Realgar.


V paletke nájdete aj obojstranný štetec s klasickým plochým štetcom na jednej strane a blendiacim štetcom na druhej. Je čiernej farby ako vnútro paletky a bielym nápisom. Štetiny sú syntetické a na môj vkus by mohli byť trošku jemnejšie. Najmä ten blendiaci, pretože ten je trošku nepríjemný keď s ním dlhšie blendíte. Čo sa týka funkčnosti, tak samozrejme sa s ním dá nalíčiť. Určite nenahradí obľúbené štetce, ale pokiaľ cestujete, tak oceníte že sa v paletke nachádza.
-----
In the palette you can also find a two-sided brush with a classic flat brush on one side and a blending brush on the other. It's black in color, like the inside of the palette with a white inscription. The bristles are synthetic and they could be a little bit smoother for my taste. Especially that blending one, because it's a little harsh when you blend with it for a long time. As far as its functionality it is a quite decent brush. It certainly doesn´t replace your favorite brushes, but if you're traveling, you'll happy also for this one.


Všetky očné tiene v paletke sú prvotriednej kvality. Sú maslovitej konzistencie, dobre sa nanášajú a blendia. Ani s jedným z nich som nemala žiaden problém a preto som paletku hneď zaradila k mojim favoritom. Tiene sú však veľmi jemne zlisované a preto ak do nich zaboríte štetec tak si naň naberiete toho tieňu viac ako potrebujete. Preto je potrebné si pri tejto paletke uvedomiť aký tlak použijete pri naberaní očného tieňu na štetec a samozrejme je potrebné štetec poriadne oklepať. Tým sa vyhnete opadávaniu očného tieňa pod oko.
-----
All eye shadows in the pallet are of first class quality. They are ointment consistency, well applied and blended. I didn´t have a problem with either one of them, thats why is this palette one of my favorites. However, all the shadows has a huge kickback. Therefore, it is necessary to put a very little  pressure while working whit this palette. This avoids the kickback of the eye shadow.


Paletka je dokonalá a ozaj aj univerzálna, pretože sa s ňou dajú vytvoriť zaujímavé výrazné looky, ale aj jemné looky na bežný deň. Pár mojich pokusov nájdete nižšie :) 

Pokiaľ nad paletkou uvažujete, tak určite neváhajte, pretože aj napriek vysokej cene, ktorá sa pohybuje okolo 55 € je táto paletka dokonale prepracovaná, kvalitná a hlavne krásna.
-----
The palette is perfect and also versatile, because it can create interesting and glam looks, but also nude looks for a normal daywear. Some of my attempts can be found below :)

If you think about a pallet, don´t hesitate, because even despite the high price of around 55 €, this pallet is perfectly made, its high quality and especially beautiful.


Na líčenie boli použité: Tempera,WarmTaupe, Cyprus Umber, Love Letter, Vermeer a Primavera
Na líčenie boli použíté: Tempera, Golden Orche, Burnt Orange, Realgar, Red Orche a Primavera

Tak čo, zamilovali ste sa do nej aj vy? 

AN :)

P.S.: Pokiaľ sa Vám blog páči a nechcete zmeškať nové články môžte ma sledovať cez GFC (v pravom paneli), Facebook (anbeautyblog), či Instagram (@anbeautysk). Taktiež môžte sledovať môj YouTube kanál (AN beauty) :)

P.S .: If you like my blog and you do not want to miss new posts you can follow me via GFC (in the right panel), Facebook (anbeautyblog) or Instagram (@anbeautysk). :)

18 comments

 1. Great palette ^_^
  I like your makeup <3

  ReplyDelete
 2. Na můj vkus je dost růžová, já jsem spíš na zlatavější a broskvovější tóny, ale jako celek vypadá krásně :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tiež som Váhala kvôli tým ružovým, ale s paletkou sa dajú vyčarovať aj iné ako ružové looky .)

   Delete
 3. Beautiful. I want this one. x


  Beauty Drugs Stay in touch. Love xox

  ReplyDelete
 4. Vypadá naprosto nádherně. Troufám si říct, že bych vynosila snad všechny odstíny :)

  MagicBeautyLife

  ReplyDelete
 5. Love these shades, amazing swatches :)
  Wonderful post dear! Have a great week ahead <3
  Beauty and Fashion Freaks

  ReplyDelete
 6. What a beautiful palette. Thank you for visiting my blog. Kisses

  Encantos da Sil

  ReplyDelete
 7. Paletka je krásná a dá se s ní vykouzlit nádherné líčení. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 8. Wonderful make-up! Great colors!

  Blog: Witty Sweety
  Instagram: @witty_sweety

  ReplyDelete