Zaful jesenný wishlist 2017

Ahojte baby,

leto je nenávratne za nami a určite nie som jediná, ktorá pobehuje po obchodoch a surfuje po internete a hľadá kúsky, ktorými oživí svoj šatník na nové ročné obdobie. A keďže momentálne mám toho času málo, tak som nakupovanie v obchodných centrách vymenila za nakupovanie online. Tu je však problém ten, že pri tak veľkej ponuke je neskutočne ťažké rozhodnúť sa čo kúpiť skôr. Najradšej by som mala doma všetko. :D No keďže môj budget je obmedzený tak veľa vecí ostalo len na mojom wishliste o ktorý sa s vami dnes podelím.
-----
Summer time is over and I'm definitely not the only one who goes shopping and surfs the Internet and looks for pieces that will revive his wardrobe for a new season. And since I don´t have much at the moment, so I've been shopping online these weeks. You can find here a great offer of clothing and sometimes it´s so difficult to chose from. I'd rather have everything at home. : D Since my budget is limited so many things stayed my wishlist that I will share with you today.


Zamerala som sa konkrétne na jeden online obchod a to na ZAFUL. Určite ho už mnohé z Vás poznajú a možno tam aj nakupujete. No ak je pre Vás tento obchod novinkou tak sa jedná o veľmi známy online obchod s oblečením a doplnkami, ktorý zasiela tovar do celého sveta. Pri objednávka nad 30 USD je poštovné úplne zadarmo, čo stále ocením, pretože mnoho slovenských e-shopov Vám nedá poštovné zadarmo vôbec. Nevýhodou je len dlhá čakacia doba, pretože si na oblečenie musíte počkať od 14 do 30 dní. A ak sa tu náhodou rozhodnete nakupovať nezabudnite využiť zľavu so špeciálnym kódom: ZFEN
-----
I focused specifically on one online store which is ZAFUL. Certainly you already know it and you probbably also shop there. Well, if  you don´t know it, this is a very well-known online clothing and accessories store that ships goods worldwide. When ordering over USD 30, shipping is completely free, which I still appreciate, because many Slovak e-shops wont give you free shipping at all. The downside is only a long waiting time, because you have to wait 14 to 30 days for your clothes. And if you happen to decide to shop don´t forget to shop with discount with Suprprise code: ZFEN


Horúce dni sú už za nami a preto nie je nič príjemnejšie ako si obliecť pekný sveter, ktorý nás nielen zahreje, ale v ktorom sa budeme cítiť príjemne. A keďže tohto roku sú veľkým hitom kvetinové nášivky, prečo to neskĺbiť do jedného. Sveter s kvetinovou výšivkou nájdete ho TU.
-----
Hot days are already behind us, so there is nothing better to wear a nice sweater that not only warms us but in which we feel comfortable. And since this year is a big hit floral patterns, why not to combine it in one. Sweater with floral print. You can find it HERE


Ako veľkého milovníka mačiek ma stále pritiahne všetko čo má na sebe potlač s mačkami. A musím Vám povedať, že táto jednoduchá blúzka mi proste ukradla srdce a keď ju nebudem mať vo svojom šatníku môj život asi nebude kompletný. Bielu blúzku s mačacím vzorom nájdete ju TU.
-----
As a huge cat lovers, everithing with cats on it catches my eye. And I have to tell you that this simple blouse just stole my heart and when I wouldn´t have it in my closet my life probably will not be complete. White shirt with cat print. You can find it HERE.


Elegantné business nohavice s hravým rozparkom sú presne tým čo potrebujem do práce. A vďaka vysokému pásu budú v tomto počasí šťastné aj moje obličky :D Vzorované nohavice s vysokým pásom nájdete ich TU.
-----
Elegant business pants with playful sparring are exactly what I need to work. And thanks to the high belt, my kidneys will be happy in this weather too: D High waisted pencil pants. You find them HERE.


Aj keď je leto už dávno za nami, neznamená to, že nemusíme chrániť svoje oči pred slnkom. Tohto roku sú veľmi trendy tieto ´´mačacie´´ okuliare. Nájdete ich TU.
-----
Even though summer is long behind us, it does not mean we do not have to protect our eyes from the sun. This year are very trendy these ´´cat´´ sunglasses. You can find them HERE.


Kabelka do ktorej sa nedá nezamilovať. Má síce zvláštny hranatý tvar, ale práve jej jedinečnosť a zároveň aj jednoduchosť ma na nej zaujala hneď na prvý pohľad. Túto kvetinovú crossbody kabelku nájdete ju TU.
-----
A handbag that can not be ignored. It has a special square shape, but its uniqueness as well as its simplicity have attracted me at first glance. Floral crossbody purse which you can find it HERE.


Správne zvolený šperk dokáže oživiť každý outfit. Mňa zaujal tento dvojitý náhrdelník a určite by som siahla práve po ňom, pretože doma nič podobné nemám. Nájdete ho TU.
-----
Nothing is better for a outfit than well chosen accessories. I was attracted by this double layer necklaces and I would definitely chose this one, because I don´t have anything like it at home. You can find it HERE

Čo Vás z môjho výberu zaujalo najviac?
-----
What did you find most interesting in my selection?

AN :)

P.S.: Pokiaľ sa Vám blog páči a nechcete zmeškať nové články môžte ma sledovať cez GFC (v pravom paneli), Facebook (anbeautyblog), či Instagram (@anbeautysk). :)

P.S .: If you like my blog and you do not want to miss new posts you can follow me via GFC (in the right panel), Facebook (anbeautyblog) or Instagram (@anbeautysk). :)

30 comments

 1. Sveter je krásny :) Veľmi ma zaujali aj okuliare a náhrdelník, kabelka tiež nie je na zahodenie
  FRENCHSTYLE

  ReplyDelete
 2. Gosh! Zaful is everywhere.. I love the cat top.. so innovative!

  Thank you so much for your wonderful comment on my last post.

  Maybe you’d like to see my new post: White with sea pastels

  Don’t forget to follow me on Google Plus

  Much Love
  Akanksha
  Fictitious Fashion

  ReplyDelete
 3. Amazing wishlist! I love Zaful. :)
  I follow you. ♡

  ☆ starshinebeauty.blogspot.com ☆

  ReplyDelete
 4. Love your choices :)
  I just followed you back <3
  xoxo
  www.prettyinpink.pt

  ReplyDelete
 5. Vdaka za tip, svetrik je naozaj krásny a veru na jesen a v zime svetrikov nikdy nie je dost.
  Štýl ženy

  ReplyDelete
 6. Krásné věci jsi vybrala. Mě nejvíce zaujal svetr a kabelka.:-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 7. Ten svetr je boží! Ze Zafulu si objednávám pravidelně! BEAUTYPUSINKA

  ReplyDelete
 8. I love the pink sweater so much! I'm following you <3
  The Fancy Cats

  ReplyDelete
 9. Great post and wishlist really liked, Dear ❤
  I'd be happy friendship blogs ♥ Subscribe to your Blogger
  Julia Shkvo

  ReplyDelete
 10. Great post, photos are amaizing!
  Hope you'll click on links at the end of this post --> http://beautyshapes3.blogspot.hr/2017/10/rose-outfit-zaful.html

  ReplyDelete
 11. Thank you :) Just checked your blog

  ReplyDelete
 12. Superb choice. My sister also fan of zaful store and she often purchase her clothes by using latest deals from clothingtrial.com

  ReplyDelete