MISSHA - Super Aqua Cell Renew Snail

Minulý mesiac sme začali so sériou článkov o kórejskej kozmetiky a dnešný článok sa tiež ponesie v tomto duchu. Tentokrát sa pozrieme na značku MISSHU a jej rad Super Aqua Cell Renew Snail. MISSHA Super Aqua Cell Renew Snail White Cream som mala na wishliste už niekoľko mesiacov a keďže ma krém od Mizonu sklamal, tak som si potrebovala zaň nájsť náhradu. Preto som sa rozhodla, že si tento krém konečne vyškrtnem z wishlistu. Na missha.cz som vystihla aj super akciu, kedy mali tento krém spolu so slimačím čistiacim gélom zadarmo.
-----
Last month, we started with a series of articles of Korean cosmetics, and today's article will also be held in this spirit. This time we will look at the MISSHA brand and its Super Aqua Cell Renew Snail. I had MISSHA Super Aqua Cell Renew Snail White Cream on my wishliste for several months and since I wasn´t very happy with my MIZON cream I decided to finally buy it. On missha.cz they had a great deal, when they had this cream together with the snail cleanser gel for free.


Kupovala som ho však naslepo, lebo som nemal vyskúšanú žiadnu vzorku a ani som naň nevedela nájsť poriadnu recenziu. Teda aspoň nie v jazyku, ktorému rozumiem. Mala som jedine vzorku z Super Aqua Cell Renew Snail Cream (ten má žlté balenie), takže som predpokladala, že si budú trochu podobné len ten biely má ešte plus rozjasňujúci účinok. V tom som sa však veľmi mýlila.
-----
But I bought it without ever trying it because I didn´t have a sample and I couldn´t find any review on it. At least not in the language I understand. I only had a sample of Super Aqua Cell Renew Snail Cream (which has a yellow package), so I assumed they would be a little bit similar, and the white one has only brightening effect. But I was very wrong about that.


Krém ma krásny luxusný bielo strieborný téglik. V balení nájdete aj špachtličku, aby ste krém vedeli z téglika pohodlne vybrať a nemuseli tam strkať prsty. Obsahuje 47 ml a stojí cca 42 Eur. Cena je dosť vysoká, ale krém obsahuje 60% extraktu zo slimačieho slizu a to doteraz najviäčsie percento aké som v akomkoľvek produkte videla. Okrem toho obsahuje aj platinový prášok v koncentrácii 10 ppm.
Medzi jeho hlavné účinky patrí hydratovanie pleti a starostlivosť o vrásky. Okrem toho má depigmentáčné účinky, rozjasňuje pleť a pomáha pri kožných problémoch.
-----
The cream has a beautiful luxury white silver packaging. You can also find a spatula in the package to comfortably remove the cream from the pot and don´t have to put your fingers in it. It contains 47 ml and costs about 42 euros. The price is quite high, but the cream contains 60% of the snail slime extract, and so far the biggest percentage I've ever seen in any product. It also contains platinum powder at a concentration of 10 ppm.
Its main effects include skin moisturizing and wrinkle care and it also has a depigmenting effect, brightens the skin and helps with skin problems.

Zloženie/Ingredients: Snail Secretion Filtrate, Glycerin, Water, Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide (CI 77891), Dimethicone, Dipropylene Glycol, PEG/PPG - 17/6 Copolymer, Niacinamide, HydroxyethylAcrylate/Sodium Acryloydimethyl Taurate Copolymer, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Platinum Powder, Squalene, Cyclohexasiloxane, Sodium Polyacrylate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Polysorbate 60, Dimethiconol, Ethylhexyl Stearate, Triethoxycaprytylsilane, Adenosine, Trideceth-6, TEA-cocoyl Glutamate, Hydrogenated Lecithin, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Fragrance


Konzistencia krému je úplne iná ako má jej predchodca v žltom tégliku, ktorý je priehľadný a má gélovitú konzistenciu. Tento je bielej farby a je klasickej krémovitej konzistencie. Nie je však veľmi hustý a preto sa na pleti veľmi dobre rozotiera. Vstrebávanie je tiež pomerne slušné, aj keď by to mohlo byť z môjho pohľadu o čosi lepšie. Čo je však perfektné je, že nezanecháva na pleti ťažký pocit, nie je mastný a nelepí. Jediný problém, ktorý v ňom vidím že ten, že zanecháva na pleti biely film. Pokiaľ ste bleduľka, tak si to možno ani nevšimnete. Ja som však teplý typ a vyzerám potom trochu ako duch. Mne osobne to však nevadí pretože som si ho kúpila ako nočný krém. Pokiaľ by ste si ho však chceli kúpiť a používať aj ako denný krém tak to berte na vedomie.
-----
The consistency of the cream is completely different from that in the yellow packaging which is transparent and has a gel consistency. This one is a white color and it has a classic creamy consistency. However, it´s not very dense and therefore it applies very good on the skin. Its absorbation into the skin is decent, though it might be better from my point of view. What is perfect, however, is that it doesn´t leave a heavy feeling on the skin, it´s not greasy and doesn´t leave sticky fealing. The only problem that I can see in it, is that it leaves a white film on the skin. If you are very fair, you won ´t notice it. But I have warm undertone and I look a little bit like a ghost. But it doesn´t matter to me personally because I bought it as a night cream. However, if you would like to buy it and use it as a day cream, be aware of it.


Jeho účinky sú vynikajúce. Pleť je ráno hladučká a jemnučká ako detská prdelka. Je dobre hydratovaná a vyzerá krásne zdravo. Používam ho už skoro dva mesiace a som s ním veľmi spokojná a určite ho odporúčam. Viem však, že tento krém je dosť drahý a nie každý môže vyhodiť 40 Eur za krém. Určite sa však pozrite na tento slimačí rad od MISSHA, pretože majú tam aj iné lacnejšie produkty s obsahom extraktu zo slimačieho slizu.
-----
Its effects are excellent. The skin is in the morning very soft and smooth. Skin is well hydrated and looks beautiful and healthy. I've been using it for almost two months, and I'm very happy with it, and I definitely recommend it. I know, however, that this cream is quite expensive and not everyone can pay 40 Euros per cream. But be sure to look at this MISSHA snail line, as there are also other cheaper products containing snail slime extract.


Druhým produktom z tejto rady je čistiacia pleťová pena MISSHA Super Aqua Cell Renew Snail Cleansing Foam. Pena sa nachádza v klasickom tubovitom plastovom obale strieborno žltej farby. Obsahuje 100 ml peny a bežne na e-shope stojí cca 10 Eur. Produkt však obsahuje len 2% extraktu zo slimačieho slizu. K jeho hlavným účinkom patrí odstránenie nečistôt a kožného mazu. Vďaka slimačiemu slizu taktiež chráni pokožku, odstraňuje podráždenie a je dobrý aj na liečbu akné.
-----
The second product of this line is MISSHA Super Aqua Cell Renew Snail Cleansing Foam. The foam is in a silver-yellow plastic tube. It contains 100 ml of foamy product and usually costs about 10 euros. However, the product contains only 2% of the snail slime extract. Its main effects include the removal of impurities and skin lotions. Thanks to the snail slime extract it also protects the skin, removes irritation and is also good for treating acne.

Zloženie/Ingredients: Water(Aqua), Stearic Acid, Myristic Acid, Glycerin, Potassium Hydroxide, Lauramide DEA, Snail Secretion Filtrate, Lauric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Adansonia,  Digitata Seed Extract, Glyceryl Stearate,  Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Chlorphenesin Methylisothiazolinone,  Fragrance(Parfum)Produkt je bielej farba a klasickej penoidnej konzistencie, ktorá po kontakte s vodou začne jemne peniť. Dobre sa nanáša na pleť. Po umytí je pleť zbavená nečistôt aj všetkej mastnoty, ale pritom pleť zbytočne nevysušuje. Keďže obsahuje len malé množstvo slimačieho slizu jeho účinky sa nevyrovnajú krému, toniku či esencii. No ak do svojej starostlivosti o pleť chcete zaradiť produkt s obsahom slimačieho slizu, tak aj toto je cesta. Určite však nečakajte žiadne veľmi viditeľné účinky, pretože aj toho slizu je tam len máličko. Každopádne pena je slušná. Pleť vyčistí, ale oproti iným penám a gélom podľa mňa nerobí nič viac extra.
-----
The product is a white color and a classical foamy consistency. It´s applied well to the skin. After washing, the skin is free from dirt and all grease, but it doesn´t dry out the skin unnecessarily. Since it contains only a small amount of snail slime, its effects aren´t equal to cream, tonic or essence. Well if you want to include a product containing snail slime in your skincare, this is also a way. But certainly do not expect big visible effects, because the slime there is at very little consistency. Anyway, the foam is decent. It cleanses the skin, but in my opinion it does nothing extra in comparison to other foam and gel cleansers.


Produkty z radu MISSHA Super Aqua Cell Renew Snail sú jednoducho perfektné. Mám z tohoto radu ešte aj tonikum a esenciu a som s nimi neskutočne spokojná. Pokiaľ ozaj chcete do svojej rutiny zaradiť produkty s obsahom slimačieho slizu tak určite neprehliadnite túto radu, pretože stojí zato.
-----
The products from the MISSHA Super Aqua Cell Renew Snail are simply perfect. I also have tonic and essence from this line and I am really satisfied with them. If you want to include products containing snail slime into your routine, you certainly shouldn´t overlook this line because it is worth it.

AN :-)

P.S.: Pokiaľ sa Vám blog páči a nechcete zmeškať nové články môžte ma sledovať cez GFC (v pravom paneli), Facebook (anbeautyblog), či Instagram (@anbeautysk). :)

P.S .: If you like my blog and you do not want to miss new posts you can follow me via GFC (in the right panel), Facebook (anbeautyblog) or Instagram (@anbeautysk). :)

9 comments

 1. Hodně mě zaujal ten pleťový krém, i když cena je opravdu dost vysoká a možná by mi trochu vadil i ten bílý film, ale na noc je to opravdu jedno.
  welcometomyworld

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ano ta cena je veľmi vysoká, ale to kvôli vysokému obsahu slimačieho slizu. :)

   Delete
 2. Značku neznám, ale vypadá zajímavě.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Určite raz niečo vyskúšaj, je to kvalitná kozmetika :)

   Delete
 3. Slimaci gel me docela desi. Pokud slimak znamená u vas to stejný jako u nas :D ale mas pravdu ten obal je luxusní.

  ReplyDelete
  Replies
  1. No áno znie to divne dávať si na tvár slimačí sliz, ale je perfektný na regeneráciu buniek, hydratáciu a pomáha aj pri akné. :)

   Delete
 4. Jednou jsem už zkoušela masku se slimáčím slizem a byla fakt super, takže krém s tímto musí být asi fakt dobrý :D Vůbec jsem ale nevěděla, že to existuje, takže díky! :)

  ReplyDelete
 5. Wau, tak po tejto tvojej recenzii ho chcem vyskúšať ešte viac ♥

  ReplyDelete