MISSHA - Time Revolution Best Seller Special Gift Set recenzia

V nákupoch za minulý mesiac ste mohli vidieť tento krásny darčekový balíček od MISSHA z rady Time Revolution Best Seller Special Gift Set. Dlho som váhala či kúpiť alebo nekúpiť. Nakoniec som podľahla a vôbec neľutujem.
-----
In last month´s haul, you saw this beautiful gift box from MISSHA Time Revolution Best Seller Special Gift Set. I´ve hesitated for a long tine but in the end I bought it and I don´t regret it.


MISSHA má naozaj krásne darčekové balenia. Aj toto je balené v tvrdej karónovej krabici a obsahuje plné balenia a aj miniatúry vhodné na cestovanie. Takýto darček určite poteší dušu nejednej ženy ;) Jeho cena je však dosť vysoká a na missha.cz stojí 2860 Kč / 109,54 Eur. Cenovo je to oveľa výhodnejšie ako keby ste si všetky produkty kúpili osobitne. Takže pokiaľ chcete investovať do drahšej a kvalitnejšej starostlivosti o pleť určite vyhľadávajte podobné balíčky aby ste trochu ušetrili.
-----
MISSHA has really beautiful gift boxes. Even this one is packed in a hard carton box and contains full size and travel size products. Such a gift will surely make happy every woman;) But its price is quite high and at missha.cz it costs 2860 CZK / 109.54 EUR. But it's a lot cheaper than buying all of this products separately. So if you want to invest in more expensive and better skincare, look for similar packages and boxes to save money.


Set obsahuje MISSHA Time Revolution  The First Treatment Essence - 150 ml plné balenie a 30 ml miniatúru a MISSHA Time Revolution Night Repair Borabit Ampoule - 50 ml plné balenie a 10 ml miniatúru.
-----
Set contains MISSHA Time Revolution The First Treatment Essence - 150 ml full size and 30 ml miniature and MISSHA Time Revolution Night Repair Borite Ampoule - 50 ml full size and 10 ml miniature.


MISSHA Time Revolution  The First Treatment Essence je už podľa názvu zrejmé esencia. S esenciou sa môžte stretnúť často v kórejskej kozmetike a starostlivosti o pleť. V Kórei sa esencia považuje za srdce celkovej starostlivosti o pleť. Je to akýsi hybrid medzi tonikom a sérom, ktorý ma hydratovať a obnovovať pleť.
-----
MISSHA Time Revolution The First Treatment Essence is obviously an essence. Essences are very often in Korean cosmetics and skin care. In Korea essence is considered to be the heart of skin care routine. It's a hybrid between a toner and a serum that moisturizes and regenerates skin.


Táto esencia predstavuje revolučný stupeň v starostlivosti o pleť. Prestavuje už 3. generáciu, ktorá oproti starším produktom oveľa viac hydratuje pokožku. Má okrem toho 8 hlavných účinkov a to zjemnenie, zvláčnenie, upokojenie, vyrovnanie tónu, spevnenie, vypnutie, kontrolu tvorby mazu a vyhladenie drobných vrások. Všetko to je vďaka jeho hlavnej zložke a to 90%-nému extraktu z fialového jačmeňa z Himalájí.
-----
This essence represents a revolutionary degree in skin care. It is already the 3. generation, which, compared to older products, provides much more hydratation for skin. It also has 8 main effects: softening, moisturizing, soothing, toning, firming, lifting, sebum control, and smoothing fine lines. It's all thanks to its main ingredient, a 90% extract of Himalayan violet barley.


Okrem úžasných vlastností má aj perfektné a prekrásne balenie. Fľaštička je sklenená so strieborným vrchnákom a strieborným písmom. Matné sklo dodáva baleniu osobitosť no je aj trochu nepraktické, pretože keď ho chytíte mokrými rukami zanecháva to na ňom stopy a už to tak pekne nevyzerá. Niekomu môže prekážať aj to, že balenie je zo skla, pretože sa to dosť prejavuje na váhe celého balenia.
-----
In addition to its amazing features, it also has a perfect and beautiful packaging. The bottle is made of glass with silver cap and silver lettering. Matte glass adds someting special to the bottle, but it is also a bit impractical, because when you grasp it with wet hands it leaves spots on it and it doesn´t look so nice. Someone may also don´t like the fact that the packaging is made of glass, because it´s quite heavy.


Strieborný vrchnák je šrubovací a balenie nemá žiadnu pumpičku. Trochu mi to tam chýba, ale keďže esencia je veľmi vodnatá nie je problém ju z fľaštičky dostať. A tu sa dostávame k ďalšiemu problému tohto balenia. Pokiaľ esenciu položíte horizontálne, tak sa z nej trochu vylieva. Pri prvom otvorení je uzáver ešte utesnený bielym špuntom, no ten som vyhodila a asi som nemala. Všimla som si však, že miniatúra takýto problém nemá a vrchnák tesní poriadne. Určite bude vhodnejšia na cestovanie nielen kvôli veľkosti, ale aj kvôli materiálu balenia, ktorý je plastový a teda oveľa ľahší.
-----
Under the silver cap you won´t find any pump. I miss it a little, but because the essence is very watery, there is no problem getting it out of the bottle. And here we come to the next issue of this package. If you lay the essence horizontally, it drips a little out of it. When I first opened it, it was sealed with a white shutter, but I threw it away and I probably shouldn´t. I noticed, however, that the miniature doesn´t have this issue and that the lid is tight. It will definitely be more suitable for traveling not only because of its size but also because of the packaging material that is plastic and therefore is lighter.


Samotná esencia je vodnatá, veľmi tekutá a vôňu nemá príliš výraznú. Na pleť sa nanáša po umytí tváre, pred sérom a krémom. Môžte ho naniesť rukami, alebo pomocou vatového tampónika. Na pleti je veľmi príjemné, osviežujúce a veľmi rýchlo sa vstrebáva. Nezanecháva na pleti žiaden film ani ťažký pocit. Pritom pleť veľmi dobre hydratuje, je po ňom jemná a rozžiarená. Zatiaľ najlepšia esencia akú som skúšala. Z tejto rady som už mala v minulosti tonikum, ktoré som milovala a preto som rada, že ma ani tento produkt nesklamal.
-----
The essence itself is watery, very fluid and the scent isn´t very strong. It´s applied on the skin after cleansing, berofe the serum and cream. You can apply it with your hands or with a cotton pad. On the skin it´s very light, refreshing and very absorbed. It doesn´t leave on skin any texture or heavy feeling. At the same time, the skin is very well hydrated, it´s soft and radiant after it. So far the best essence I've ever tried. From this this line, I've had a toner last year and I loved it, so I'm glad I wasn´t disappoint by this product either.


MISSHA Time Revolution Night Repair Borabit Ampoule je v podstate sérum. V kórejskej kozmetike sa okrem názvu sérum môžte stretnúť s pojmami ako threatment, booster, alebo ampoule. Všetko sú to však v podstate séra, ktoré sú nám už poväčšine známe. Používajú sa pred aplikáciou denného alebo nočného krému a je to akási koncentrovaná starostlivosť o pleť.
-----
MISSHA Time Revolution Night Repair Borabit Ampoule is a serum. In Korean cosmetics, besides the name serum, you can find terms like threatment, booster, or ampoule. But everything is basically serum, which we are most familiar with. They are used before applying day or night cream and it's something like a very concentrated skin care.


Sérum je taktiež z 3. generácie tohto radu a oproti 2. generácii je viac koncentrovanejšie a zlepšuje pružnosť pleti a obnovu poškodenej pleti. Zároveň zjemňuje vrásky, chráni pleť pred vonkajšími vplyvmi, rozjasňuje tón pleti a dodáva jej energiu. Má veľmi zaujímavé zloženie, ktoré tvoria fialové plody ovocia a zeleniny. Tými sú čučoriedky, arónia, fialová repa, fialová mrkva a fialová kapusta. Ďalej obsahuje 4 fermentované zložky kyseliny mliečnej a to kultúry Lactobacillus, Bifidus, Lactococcus a Leuconostoc. A nakoniec posledné dve špeciálne zložky pre zlepšenie pleti a to Bio-Extensin (zložka získaná z bunkovej steny mrkvy) a multi-vitamínový komplex (so siedmimi druhmi vitamínov).
-----
This serum is also from the 3. generation of this line and it´s more concentrated compared to the 2. generation and it improves skin elasticity and regeneration of damaged skin. It also softens wrinkles, protects the skin from external influences, brightens the skin tone and delivers energy to it. It has a very interesting ingredients that are purple fruits and vegetables. These include blueberries, aronia, violet beet, purple carrot and purple cabbage. It also contains 4 fermented lactic acid components, Lactobacillus, Bifidus, Lactococcus and Leuconostoc. And finally, the last two special ingredients for skin enhancement, namely Bio-Extensin (a carrot cell derived component) and a multi-vitamin complex (with seven kinds of vitamins).


Ako je už zvykom pri sérach, balenie je sklenená fialovo ružová fľaštička s pipetou pre lepšiu aplikáciu. Balenie ozaj krásne a luxusne vyzerajúce. Jedinou nevýhodou je len to, že nevidno koľko produktu mi ešte ostáva. Miniatúra je úplne totožná s veľkým balením až na jej veľkosť.
-----
With serums we are used to that the packagins are glass bottles with a pipette for better application. Packaging is beautiful puple color and luxuriously looking gold letters. The only disadvangate is just that I can´t see how much product I still have, cos the bottle isn´t see-through. The miniature is totally identical with the full sized bottle up to its size.


Samotné sérum je žltkavej farby a má gélovito vodnatú konzistenciu. Pipeta naberie dostatočné množstvo, ktoré vystačí na celú tvár. Na pleti sa veľmi dobre rozotiera a veľmi rýchlo sa vstrebáva. Pleť je po ňom jemnučná, pružnejšia a dobre hydratovaná a vyživená. Po pár dňoch vidno prvé zmeny a toto sérum som si jednoducho zamilovala. 

Keď ho však porovnám k Estee Lauder Advanced Night Repair séru, tak jednoznačne vyhráva Estee Lauder. Ak by som ich mala ohodnotiť tak Estee Lauder získa 10 bodov a MISSHA 8 bodov. No musím zobrať do úvahy aj to, že sérum od  MISSHA je o polovicu lacnejšie. A preto si dovolím povedať, že vo svojej cenovej kategórií je ozaj topka. Preto ak hľadáte lacnejšiu verziu k Estee Lauder Advanced Night Repair séru odporúčam toto.
-----
The serum itself is yellowish in color and has a gel-like consistency. The pipette takes a sufficient amount that´s enough for whole face. It applies very well on the skin and absorbs very quickly. The skin is firm, flexible, hydrated and nourished. After a few days I saw the first results and I just fell in love with this serum.

But when I compare it to the Estee Lauder's Advanced Night Repair Serum, so the winner is definitely Estee Lauder. If I had to rate them, Estee Lauder will earn 10 points and MISSHA 8 points. Well, I also have to consider the fact that the MISSHA serum is about half of the Estee Lauder price. And so let me say that in its price category it´s really the top. Therefore, if you are looking for a cheaper version of Estee Lauder Advanced Night Repair Serum I recommend this one.


Kúpu celej sady vôbec neľutujem. Patrí síce do drahšej cenovej kategórie, ktorú MISSHA ponúka, ale moja pleť hovorí sama za seba. Je oveľa jemnejšia, hydratovanejšia, rozžiarenejšia a zdravšie vyzerajúca. Pokiaľ máte radi kórejskú kozmetiku a uvažujete nad kúpou kvalitnejšej kozmetiky zameranej na starostlivosť o pleť, tak určite pouvažujte nad radom Time Revolution.

Zvyknete používať séra, alebo esencie vo svojej dennej starostlivosti o pleť?
-----
I dont ŕegret buying this set. Although it belongs to the more expensive price category offered by MISSHA but my skin speaks for itself. It is much finer, hydrated, more radiant and healthier looking. If you love Korean cosmetics and you're thinking about buying better skin care cosmetics, be sure to think over Time Revolution line.

Are you using serum or essence in your daily skin care?

P.S.: Pokiaľ sa Vám blog páči a nechcete zmeškať nové články môžte ma sledovať cez GFC (v pravom paneli), Facebook (anbeautyblog), či Instagram (@anbeautysk). :)P.S .: If you like my blog and you do not want to miss new posts you can follow me via GFC (in the right panel), Facebook (anbeautyblog) or Instagram (@anbeautysk). :)

8 comments

 1. Krásne fotky :) Veľmi sa mi páči to balenie, vyzerá veľmi profesionálne, produkty vyzerajú zaujímavo

  FRENCHSTYLE

  ReplyDelete
 2. Kozmetiku Missha mám rada, zatiaľ som mala len bb krém a sheet masky ale určite časom vyskúšam viac :) . Ale čo musím naozaj pochváliť sú tvoje fotky. Sú nádherné, je vidno že máš talent :) .

  ReplyDelete
 3. To balenie vyzerá veľmi pekne :) Misshu mám rada :)

  ReplyDelete
 4. pekný balíček a super fotky :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 5. Kolekciu Time Revolution mám na svojom wishliste už dlhšiu dobu. Snáď si niečím urobím radosť aspoň na narodeniny °₊·ˈ

  Blog de la Licorne

  ReplyDelete