Nákupy za november

Chcela som s týmto článkom počkať až do konca mesiaca, ale asi už nebudem pred Vianocami kupovať nič. Teda okrem vianočných darčekov. A nevedela som sa dočkať až Vám ukážem novinky v mojej zbierke.

Robila som jednu objednávku z internetu. Išlo mi hlavne o stojan na sušenie štetcov, ale objednala som si aj pár značiek, ktoré doma ešte nemám a to Sleek, Jordana a W7.


Takže mám tu už spomínaný stojan na sušenie štetcov. Nedávno som si kúpila pár nových štetcov, pretože moje staré už dosluhujú. Najmä preto, že som ich po umytí stále zle sušila a tak z nich dosť vypadávajú štetiny. A tak som si predsavzala, že sa o nové už musím starať poriadne a sušiť ich vo zvislej polohe v nejakom stojane. Videla som pár na ebay, ale našla som jeden aj na Slovensku a tak ho mám doma.


Ešte som nikdy nemala nič od W7 ani Jordany a tak som si kúpila kontúrovaciu tyčinku od W7 vo farbe natural a striebornú tekutú linku od Jordany. Halloween už síce skončil, ale mali zľavu na pár extravagantných vecí a tak som si kúpila modrý a čierny rúž od Jordany. Hneď ako ich otestujem tak spravím recenziu.


A najviac ma potešila značka Sleek. Chcela som si kúpiť jednu paletku, ale potom som videla, že majú túto novinku. Krásna darčeková sada s paletkou, rúžom, riasenkou a rozjasňovačom. A cena bola skutočne dobrá pretože všetky 4 výrobky spolu stáli 25 Eur. Ak by ste ich kupovali osobitne, tak by stáli o 10 Eur viac.


Už sa neviem dočkať až všetko vyskúšam. Takže sa môžte tešiť na recenziu.


Všimla som si že v ponuke mali ešte jednu darčekovú sadu s paletkou, riasenkou a tekutou linkou. Takže ak máte niekoho kto túto značku miluje, tak toto bude určite veľmi pekný darček na Vianoce.Vaša AN :-)

7 comments

 1. Ten stojan na sušení je super, já jsem si kupovala na Ali takový menší kulatý :).
  Můj blog: Beauty by K.

  ReplyDelete
 2. Mně se líbí ta dárková sada Sleek , vypadá úžasně.

  ReplyDelete
 3. ten sušič na štetce si plánujem už dlho zaobstarať, vždy ho zabudnem objednať :)
  Drew's Beauty

  ReplyDelete
 4. tá Sleek sada vyzerá super! :) a sušič na štetce je naozaj skvelá pomôčka :) ja ich dávam vždy na radiátor :)
  MakeUpByVeo

  ReplyDelete
 5. Tak to je teda naozaj krásny nákup. Veľmi ma oslovila tá paletka so zemitými farbami, ktoré vyzerajú úžasne :)

  ReplyDelete
 6. Paletka vypadá noc hezky. I ostatní produkty jsou určitě super :)

  MagicBeautyLife

  ReplyDelete