Zima prichádza

Zima a chladné počasie sa k nám už pomaly blíži a mnoho z nás určite v zime a na jeseň zápasí s tým ako nám chladné počasie vysušuje pokožku a hlavne pery a ruky. Preto pred leskami na pery uprednostňujem v zime skôr balzamy. Neviem ako vy ale ja mám v zime stále suchú pokožku na rukách a musím si ich natrieť asi milión krát.

Moje najobľúbenejšie balzamy na pery sú Helle, ktoré môžte kúpiť v dvoch variantoch. S SPF faktorom, ktoré sú vhodnejšie na leto a bez SPF. Tie bez SPF sú mastnejšie a tým vhodnejšie pre zimné obdobie. V obchodoch ich majú v rôznych variantoch ako jahoda, jablko, avokádo, aloe vera a iné.Taktiež zbožňujem SebaMed. je to detský balzám na pery, ale úžasne hydratuje. Ale rovnako zbožnujem aj Garnier a hello Kitty.Pokiaľ máte rovnaké problémy so suchou pokožkou na rukách ako ja odporúčam Neutrogenu, pretože tá je pre mňa jedničkou medzi krémami na ruky.


Essence :12h ochrana na ruky s vôňou vanilky a jablka

Kamill krém na ruky - úžasne vonia


A pre luxusný pocit: Oriflame - hand cream


.

S láskou Vaša AN :-)

2 comments

  1. Essence krémy na ruky mám veľmi rada, sú pekné a pekne voňajú, najnovšie im vymysleli aj nový obal, takže sa veľmi teším. Ruky si krémujem celoročne, v lete mi stačí aj obyčajné telové mlieko, ale v zime musí byť krém. Dobrá je aj Nivea Nourishing cream a tiež červený Garnier Repair.
    Bianka

    ReplyDelete