Gabriela Salvete Vitamin C serum

 
gabriella Salvete tools vitamin c serum

Pred pár mesiacmi som Vám predstavila pleťovú kozmetiku značky Gabriella Salvete. Pleťové a plátené masky, produkty na očné okolie, no dnes mám pre Vás niečo výnimočné a je ním pleťové sérum. Tools by Gabriella Salvete minulého roku vytvorili Vitamin C Serum, ktoré obsahuje vitamín C, vitamín E a kyselinu hyaluronovú. Je to úplne prvé sérum z dielne Gabriela Salvete a dúfam, že sa tohto roku dočkáme aj ďalších. 

Sérum nájdete v tmavej 30 ml fľaštičke s pipetou a keď sa pozriete na zloženie zistíte, že je nielen nadupané, ale aj minimalistické. To značí, že obsahuje len to podstatné bez zbytočností. Na obale sa žiaľ neuvádza presná koncentrácia účinných látok, čo je škoda, ale účinky sú viditeľné veľmi rýchlo. Najviac oceňujem to, že tri hlavné zložky, kyselina askorbová, tokoferol a kyselina hyaluronová sú umiestnené medzi prvými piatimi zložkami a tým pádom sú v sére v celkom vysokých koncentráciách. Okrem toho obsahuje aj viacero rastlinných extraktov a neobsahuje žiadne parabény, sulfáty, alkohol, silikóny a ani parfumáciu. 

Sérum Vás určite zaujme ak potrebujete riešiť problémy s mdlou a unavenou pleťou, s hyperpigmentáciou, či pigmentovými škvrnami a zároveň ak potrebujete vyživiť a hydratovať pleť. Vitamín C je úžasný antioxidant, ktorý vie prejasniť pleť a zjednotiť tón pleti a zmierniť pigmentové škvrny. Obsah vitamínu E iba posilňuje účinky C-čka a spolu sú neporaziteľné kombo. A obsiahnutá kyselina hyaluronová dokáže pleť nielen hydratovať, ale ju aj hydratovanú udržať dlhý čas.

gabriella salvete tools vitamin c serum

tools by gabriella salvete vitamin c serum

Sérum som testovala niekoľko týždňov a už po prvom týždni boli účinky veľmi dobre viditeľné. Pleť bola jasnejšia a rozžiarenejšia a tón pleti zjednotený. Práve preto milujem séra s obsahom C-čka, pretože práve pri nich sú účinky veľmi dobre viditeľné už v prvých týždňoch. Sérum je zároveň veľmi ľahké, vodičkové a veľmi dobre sa do pleti vstrebáva a nezanecháva na ňom žiaden film a ani lepkavý pocit.

Sérum je jedným slovom perfektné a pokiaľ prvé sérum značky Gabriella Salvete vyšlo tak perfektne, tak sa teším na to aké budú ďalšie a dúfam, že týmto sérom to neskončí. Pokiaľ hľadáte dobré a dostupné C-čko, tak toto je presne to čo splní všetky vaše požiadavky.

vitamin C serum gabriella salveteP.S.: Pokiaľ sa Vám blog páči a nechcete zmeškať nové články môžete ma sledovať cez GFC (v pravom paneli), Facebook (anbeautyblog), či Instagram (@anbeautysk). Taktiež môžete sledovať môj YouTube kanál (AN beauty) :)

**tento článok je napísaný v spolupráci s elnino.sk

1 comment

  1. Ráda bych nějaké sérum začala používat a tohle je super tip! :)

    ReplyDelete