MIMIRRA

MIMIRRA

Kto by nemiloval krásne prevoňaný byt?  V dnešnej dobe je už toľko možných produktov, ktoré dokážu rozvoniavať v byte. Bytové spreje, difuzéry, automatické osviežovače či sviečky. A aj napriek tomu, že dnes si môžme kúpiť v drogérke osviežovač, ktorý zastrčíme do zásuvky a nemusíme sa o nič starať, aj tak sú stále v obľube klasické sviečky. Je to najmä z toho dôvodu, že sviečky narozdiel od všetkých ostatných alternatív vedia v byte vytvoriť aj príjemnú a hrejivú atmosféru.

Pokiaľ ste aj vy sviečkové maniačky, tak mám pre Vás skvelú správu, pretože na Slovensku vznikla nová značka ručne vyrábaných sviečok MIMIRRA. Sú vyrábané z materiálov pochádzajúcich výhradne z Európy a na ich výrobu sa používa prírodný sójový vosk a prírodné vône. Sójový vosk je oveľa bezpečnejší pre zdravie a životné prostredie ako klasické parafínové sviečky. Sójové sviečky sú netoxické, pretože pri ich pálení sa do ovzdušia neuvoľňujú karcinogénne látky. Taktiež horia dlhšie ako klasické parafínové. 

Sviečky MIMIRRA sú vyrábané ručne na Slovensku, kde sa tento sójový vosk varí a ručne zalieva s prírodnými vôňami. Každý pohár v ktorom je zasadená sviečka je ošetrený bielou šalviou, kvôli ochrane domova pred démonmi. Ja síce na démonov neverím, ale istota je istota :-) Kúpou týchto sviečok tiež podporíte dobrú vec, pretože 10% z predaja poputuje organizáciám zaoberajúcich sa záchranou prírody. V súčastnosti majú v ponuke 3 druhy vôni v dvoch veľkostiach (X sú 75 g sviečky a Y sú 165 g sviečky):
MILLY - vôňa jazmínu a pačuli
BELLUS - vôňa šalvie a morskej soli
FULLA - vôňa ruže a dreva

MIMIRRA MILLY X

Sviečky MIMIRRA

Som neskutočne rada, že na Slovensku vznikajú nové značky, ktoré ponúkajú kvalitné produkty. Pokiaľ milujete sviečky a chcete podporiť slovenskú rodinnú firmu a slovenskú ručnú výrobu a zároveň podporiť túto peknú myšlienku, tak sa určite pozrite na stránku mimirra.sk. Určite si tam vyberiete vôňu, ktorá prevonia Váš príbytok a vytvorí vo vašom domove príjemnú atmosféru. 

MIMIRRA sviečka MILLY

P.S.: Pokiaľ sa Vám blog páči a nechcete zmeškať nové články môžte ma sledovať cez GFC (v pravom paneli), Facebook (anbeautyblog), či Instagram (@anbeautysk). Taktiež môžte sledovať môj YouTube kanál (AN beauty) :)

Tento článok je napísaný v spolupráci s mimirra.sk

7 comments

 1. Ten její design je naprosto dokonalý, miluji svíčky! :))

  ReplyDelete
 2. Věřím, že může krásně vonět a vážím si výrobků rodinných firem, co se snaží konkurovat velkým korporátům, nicméně ten design mi přijde takový smutný, v nějaké veselejší barvě by svíčka jistě vypadala úplně jinak. :-)

  Lucka z Seriouszone

  ReplyDelete
 3. "Great article! Thanks for sharing this with us.

  Check us out at Tropika Club Magazine
  To learn about Tropika Club's Search Directory for Beauty and Wellness Services, please pay a visit to Tropika Club now.

  ReplyDelete