Deň matiek s Oriflame

Oriflame katalóg 7 2019

Prajem Vám krásny prvo-májový deň a dúfam, že sa všetci tešíte na nový a hádam slnečný mesiac. V máji sa oslavuje deň matiek, ktorý je podľa mňa jeden z najkrajších sviatkov. 12. máj patrí všetkým matkám a pokiaľ tej svoje chcete kúpiť niečo kozmetické, tak možno nájdete inšpiráciu v novom Oriflame katalógu 7/2019


Oriflame Royal Velvet

Ja som tiež vsadila na Oriflame a vybrala som tam Spevňujúci nočný krém Royal Velvet, ktorý teraz navyše aj v akcii za skvelú cenu. 50 ml nočný krém je určený pre zrelú pleť. Nádherný mohutný sklenený téglik je ozaj vhodný ako darček a bude sa krásne vynímať na nočnom stolíku. Obsahuje výťažky z kosatca a minerálov, ktoré obnovujú a spevňujú pleť počas noci. Pleť počas noci aj veľmi dobre hydratuje a zlepšuje jej pružnosť. Samozrejme, že ho nemám odskúšaný na sebe, takže dúfam, že krémik sa bude mame páčiť a urobí svoju robotu dobre. V katalógu nájdete aj ďalšie produkty z tejto Royal Velvet sady nad ktorými som uvažovala ako napríklad očný krém, či pleťové kapsuly, no moja mama nerada používa veľa produktov a jediné čo používa je len krém. Po kom som ja potom podedila tú lásku ku kozmetike ? 😂

Oriflame Royal Velvet

Budem rada ak mi dáte vedieť čo ste na deň matiek tento rok vymysleli a čím potešíte svoju mamičku. Či to bude niečo kozmetické, nekozmetické alebo niečo sladké? Možno sa ešte niečim inšpirujem.

Oriflame katalóg

AN :)

P.S.: Pokiaľ sa Vám blog páči a nechcete zmeškať nové články môžte ma sledovať cez GFC (v pravom paneli), Facebook (anbeautyblog), či Instagram (@anbeautysk). Taktiež môžte sledovať môj YouTube kanál (AN beauty) :)

Tento článok je napísaný v spolupráci s Oriflame

1 comment

  1. To je krásný dárek pro maminku :) jelikož ta moje má teď kosmetiky dost, milované oříšky dostala k narozeninám, tak jsem musela zabrousit jinde .. koupila jsem jí něco do kuchyně, takový hezký designový tácek, tak věřím že to ocení :)
    MyGoldenMind

    ReplyDelete