Nákupy a novinky za december


Aj keď je minulý rok už za nami ešte sa k nemu budem chvíľu vracať. V dnešnom článku si ukážeme pár nákupov a noviniek za mesiac december.


Začala by som balíčkom z elnino.sk, odkiaľ mi prišiel balíček so samými zaujímavosťami. Najviac som sa tešila na pleťové sérum s hadím jedom a na vlasovú kozmetiku s obsahom makadamiového oleja. Ako dopadli? Recenziu už mám takmer napísanú takže nebudem nič prezrádzať.
-----
Even though year 2017 is over, I will return to it for a while. In today's article, I´ll show you a few purchases and news for the month of December.

I would start with a package from elnino.sk, which came with a package of interesting products. I was most fond of snake poison serum and macadamia oil containing hair cosmetics. How did they hit? The review is almost written so I wonot tell any spoliers.


Keď pôjdete najbližšie do DM-ky tak sa zastavte pri regáli so značkou BALEA. Majú tam nové plátené masky so zvieracou potlačou. Jedna je s pandou a druhá s tigrom.  Sú to ale limitky tak sa poponáhľajte. Keď som už mala v košíku tieto dve tak som si povedala, že vyskúšam aj ostatné masky od Balei a tak som si domov priniesla ďalšie štyri plátené masky, masku na pery, na čelo a pod oči. Skúšali ste niektoré?
-----
When you get to the DM, stop at the BALEA store shelf. They have new sheet masks with an animal print. One is with a panda and the other one with a tiger. But it's limited version so be sure to get them quickly. When I had these two in the basket, I said that I would try the other masks from Balea so I brought home four more sheet masks, a mask for the lips, my forehead and my eyes. Have you tried some of them?


AVON mali v decembri skvelé akcie, tak som okrem darčekov objednala aj pár veci, ktoré som chcela vyskúšať. O ich fixačnom spreji Mark som počula len samé dobré. Zaujal ma aj Avon True makeup, ktorý je určený na mastnú pleť. Nakoniec ma ešte zaujal aj telový sprej s vôňou jasmínu.
-----
AVON had great deals in December, so besides gifts, I ordered a few things I wanted to try out. I heard only good things about their Mark setting spray. I was also attracted by Avon True Makeup, which is designed for oily skin. Finally, I was also attracted by the body spray with the aroma of jasmine.


Kufrík od Lancom ste už na blogu videli. Kupovala som ho z notino.sk začiatkom decembra. Obsahoval 29 produktov dekoratívnej kozmetiky a starostlivosti o pleť. Musím sa priznať, že ma neskutočne nadchol a určite sa môžte v budúcnosti tešiť na kopec recenzií. Celý článok o obsahu kufríka si môžte prečítať TU.
-----
You've seen the Lancom case already on the blog. I bought it from notino.sk at the beginning of December. It contained 29 products of decorative cosmetics and skin care. I have to admit that it really excited me and you can definitely look forward to some reviews in the future. You can read the entire article about the contents of the briefcase HERE.Nakoniec tu mám nejakú kozmetiku, ktorú som si našla pod stromčekom. Aj tu sa objavilo niečo od Lancome a to ich preslávená tekutá linka Grandiose Liner. Pokiaľ ste milovníkom veganskej kozmetiky, tak určite poznáte laky od značky Sparitual. Okrem toho som tu mala kozmetické balíčky Dermacol a Dove na ktoré sa tiež teším až ich vyskúšam.
-----
Finally, I have some cosmetics I found under the Christmas tree. Even here wassomething from Lancome. It was their famous Grandiose Liner liquid liner. If you are a fan of vegan cosmetics, you will certainly know Sparitual nail polishes. Besides, I had Dermacol and Dove cosmetic packages here.


Čím ste si v decembri urobili radosť vy? A čo ste si našli pod stromčekom?


AN :)

P.S.: Pokiaľ sa Vám blog páči a nechcete zmeškať nové články môžte ma sledovať cez GFC (v pravom paneli), Facebook (anbeautyblog), či Instagram (@anbeautysk). Taktiež môžte sledovať môj YouTube kanál (AN beauty) :)

P.S .: If you like my blog and you do not want to miss new posts you can follow me via GFC (in the right panel), Facebook (anbeautyblog) or Instagram (@anbeautysk). :)

22 comments

 1. Wow, amazing photos! Do you want to follow each other? Let me know on my blog so I can follow you back. :)

  The Fashion Spell | Instagram

  ReplyDelete
 2. Great post, dear!
  Lancome case is awesome!))

  https://lolazas.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. musím povedať, že máš fakt krásne fotky <3 čo sa týka BALEI a ich masiek, ja ich mám veľmi rada, a skoro pri každej návštev drogérie si aspoň jednu kúpim :D taktiež sa mi páčia balíčky od Dermacolu, ktoré krásne voňajú ;-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujem :) Baleu mám tiež veľmi rada a teší ma, že idú s dobou

   Delete
 4. Krásné novinky. Těším se na recenzi séra s hadím jedem. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mala by byť už dnes keď všetko postíham :D

   Delete
 5. Ty masky od Baley vypadají dost dobře :)

  www.ftcfblog.blogspot.cz

  ReplyDelete
  Replies
  1. Zatiaľ čo som skúšala s super :) Oplatí sa ich vyskúšať .)

   Delete
 6. Teda, ty masky od Belay se zvířátky jsou fakt dokonalé! Co se mi tady ale líbí nejvíc je kufřík od Lancome, ten bych také hned brala všemi deseti :)

  Little Dreamer

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak z toho kufríka som sa najviac tešila a skutočne sa oplatil

   Delete
 7. Ten fixační sprej od Avonu chci také už delší dobu zkusit :) Zajímalo by mě porovnání se sprejem od Nyxu, který občas používám.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ten od NYXu nemám, ale hádam aj k nemu sa raz dopracujem

   Delete
 8. So lovely products, look fantastic!Nice post darling, so good and interesting, love it!
  Enjoy in weekend! ♥

  New review post is on my blog. ♥
  Visit me here: http://thestoryofagothic.blogspot.rs/
  Maleficent ♥

  ReplyDelete
 9. Ty masky se zvířaty jsou úplně kouzelné...:D moc pěkný článek:).
  Windy pink style

  ReplyDelete
 10. Mark fixační sprej by mě docela zajímal, právě si chci zas nějaký pořídit a přemýšlím jaký zkusit teď... A pod stromečkem se na mě smala taštička z Mac, takže spokojenost... :-D
  https://thevelife.blogspot.cz/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jej tak to je super. MAC mali tohto roku veľmi pekné taštičky :)

   Delete
 11. All these products look awesome, but I need to try the setting spray, I need a good one. :D


  http://www.couture-case.com

  ReplyDelete
 12. Great products, I'd love to try the Avon settins spray, seems nice!
  xx

  Freak Muffin Blog

  ReplyDelete
 13. Páni, ten kufr od Lancome je teda úžasný a tolik produktů :) Moc hezký článek.


  veronikaisa.com

  ReplyDelete
 14. Balea má masku na pery? Tak to musím ísť skúsiť!!

  Pozývam teba a tvojich čitateľov na GIVEAWAY
  na mojom blogu.

  ReplyDelete