Nákupy a novinky za november 2017

Posledný mesiac roka je tu a dúfam, že ste všetci počúvali a dostali veľkú nádielku od Mikuláša :D. Ja som si svoju kozmetickú nádielku užívala minulý mesiac, pretože som to s nákupmi dosť prehnala. Je dosť ťažké odolávať všetkým tým balíčkom, kalendárom a bol dokonca aj black friday. No som rada, že je tu december, pretože konečne budem míňať na druhých a nie na seba. No ešte predtým sa poďme pozrieť na moje nákupy a novinky za mesiac november.


Pokiaľ ste typ, ktorý radšej pozerá videá ako číta, tak som tento mesiac na skúšku urobila aj video verziu nákupov a noviniek:
-----
The last month of the year is here and I totally enjoyed my november´s shopping. It's hard to resist all the christmas packs, calendars, and even black friday. Well, I'm glad it's December, because I will finally spend on others and not on myself. Let's go look at my shopping and som news for the month of November.

If you are a type who is rather watching videos as reading, I've also done this month's shopping video:Začnem asi s nákupom na stránke lovebeauty.sk pretože to bol ozaj dlho očakávaný nákup. Konečne som sa rozhodla, že pôjdem do Jacklyn Hill a Morphe paletky a neľutujem. Je to samozrejme limitka, tak ak ju niekde uvidíte, tak chodte do nej. Je nádherná a aj keď stojí okolo 50 € tak sa určite oplatí, pretože obsahuje 35 očných tieňov. Druhou paletkou je novinka od HUDA beauty. V novembri vydali mini paletky s názvom Obsessions. Sú dokopy 4: Electric, Mauve, Smokey a Warm Brown, ktorú som si kúpila. Každá paletka obsahuje zrkadielko a 9 očných tieňov. Jej cena sa pohybuje okolo 35 Eur a musím sa priznať, že keď som ju vyskúšala až tak ma neočarila, tak ako napríklad paletka od Morphe. Chcela som vyskúšať aj fixačný sprej od Urban Decay a neľutujem. Z lovebeauty.sk mi k objednávke prihodili aj nejaké vecičky na vyskúšanie ako miniatúrky od Clinique a aj sprchové mlieko od Biotherm, ktoré moja hlava deravá zabudla nafotiť. Ďakujem krásne :)
-----
Let's start with order from lovebeauty.sk because it was a long-awaited purchase. Finally, I decided to go for Jacklyn Hill and Morphe and I don´t regret it. It´s, of course, a limited edition, so if you see it somewhere, go for it. It is beautiful and even though it costs around 50 €, it´s definitely worth it because it contains 35 eye shades. The second pallet is the new HUDA beauty. In November they released mini palettes called Obsessions. They're all 4: Electric, Mauve, Smokey and Warm Brown that I bought. Each pallet contains a mirror and 9 eye shadows. Its price is around 35 Eur and I have to admit that when I tried it, it didn´t moved me, like the Morphe Pallet. I also wanted to try a fixing spray from Urban Decay and I like it. From lovebeauty.sk they send me some things to try out like miniatures from Clinique and Biotherm shower milk . Thank you very much :)


Na blogu ste už mohli vidieť aj moje rozbaľovanie Trend It Up adventného kalendára. Ak ste to zmeškali tak ho nájdete TU. Obsahuje 24 produktov, no ak ho máte doma a nechcete si pokaziť prekvapenie, tak potom nenakúkajte :) Ešte počas mesiaca som urobila pár menších nákupov tejto značky a zatiaľ ma veľmi milo prekvapila svojou kvalitou. Plánujem na ňu veľkú recenziu tak sa máte na čo tešiť.
-----
You have also seen my Trend It Up advent calendar on this blog. If you missed it, you will find it HERE. It contains 24 products, which are great During the month I made a few smaller purchases of this brand and I am very surprised by its quality. I plan a great review of this brand so be patient.


Ďalší predčasne rozbalený adventný kalendár bol od značky Makup Revolution 12 Days Of Christmas, ktorý bol brutálny. Rozbaľovanie si môžte pozrieť TU. Určite sa doň oplatí investovať a myslím si že ho ešte na makeuprevolution.cz majú. Pokiaľ máte radi túto značku tak určite sa mrknite na ich Vianočné boxy.
-----
Another opend Advent Calendar was Makup Revolution 12 Days Of Christmas, which was brutal. You can view the unpacking of HERE. Definitely it´s worth it to invest and I think they still have it on makeuprevolution.cz. If you like this brand so be sure to check out their Christmas Boxes.


Minulý mesiac mi došli plátené masky a tak som si na missha.sk musela urobiť veľkú zásobu. Tieto masky sú moje naj a výhodou je aj ich nízka cena. Jednoznačne ich odporúčam.
-----
Last month I ran out of sheet masks so I ordered some from missha.sk. These masks are the best and the advantage is their low price. I strongly recommend them.


A nakoniec tu mám pár random nákupov z DM a z Avonu. Makeup o Rimmel Lasting Finnish som chcela vyskúšať už nejaký čas a nakoniec som veľmi rada, že som tak urobila. Z Avonu som nakúpila pár Vianočných darčekov a niečo aj pre seba ich tekutý matný rúž Mark a Planet Spa krém na ruky.
-----
And finally, here are some random purchases from DM and Avon. I wanted to try Rimmel Lasting Finnish for some time and finally I am very happy to have done so. From Avon, I bought a couple of Christmas gifts and something for me like this liquid matte lipstick Mark and Planet Spa hand cream.


Čo priniesol november Vám?

AN :)

P.S.: Pokiaľ sa Vám blog páči a nechcete zmeškať nové články môžte ma sledovať cez GFC (v pravom paneli), Facebook (anbeautyblog), či Instagram (@anbeautysk). Taktiež môžte sledovať môj YouTube kanál (AN beauty) :)

P.S .: If you like my blog and you do not want to miss new posts you can follow me via GFC (in the right panel), Facebook (anbeautyblog) or Instagram (@anbeautysk). :)

14 comments

 1. hey babe... thanks for following my blog. i followed yours also.

  IT’S A GIRL THING
  INSTAGRAM

  ReplyDelete
 2. Wow, great post dear! I like your blog so much! Also, I'm a big fan of Avon products, too.

  I'm your new follower, and would be very thankful if you could be my follower, too, still need a little support as a newbie style blogger :)

  BLOG | IG | FB | BLOVIN'

  Kisses!

  ReplyDelete
 3. Som zvedavá hlavne na tie výrobky z aliexpress :-) inak video perfektné, tiež ma prekvapila značka trend it up, mám od nich jeden lak, ktorý som zobrala na skúšku a je bezkonkurenčne najlepší! ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujem krásne :) A od Trend It Up mám už asi 9 lakov a všetky sú super. Neviem ako to robia no nesťažujem sa :D

   Delete
 4. Těším se na recenze výrobků od Trend it up. Jinak parádní nákupy. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 5. amazing products

  I follow you, hope you will follow me back
  kisses

  Blog: MagdalenaŠ.

  ReplyDelete
 6. Máš příjemný hlas, krásně se tě poslouchá :) Líbí se mi tvůj projev, povšimla jsem si totiž, že většina dívek/slečen do videa buď křičí nebo mluví tiše, ty ne. Jinak já neustále přemýšlím o paletce od Jaclyn, ale pořád jsem se nerozhoupala :D
  http://life-by-marie.blogspot.cz/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujem krásne, veľmi si ma potešila :) A do tej paletky určite choď. Je nádherná a využiteľná na každú príležitosť. Stojí za to.

   Delete
 7. Ty joo, to jsou teda pořádný nákupy :D Já měla v listopadu narozeniny, takže se mi také spousta novinek a tajných přání nastřádala :)

  Pauline's Tiny World

  ReplyDelete
 8. Nice shopping... i love the palettes..
  Xoxo from Portugal

  marisascloset.blogspot.com

  New look on the blog

  ReplyDelete
 9. Všetko vyzerá super :) Avon mám veľmi rada

  FRENCHSTYLE

  ReplyDelete