Októbrové nákupy a novinky

Jeseň je v plnom príde a ani nestíham sledovať akou rýchlosťou sa míňa jeden mesiac za druhým. Október je už za nami a preto tu máme najnovší nákupný článok.

V októbri som navštívila predajňu Yves Rocher, kde som si kúpila vôňu  So Elixir, ktorú milujem a pár sprchových gélov s vôňou černice a broskyne.
-----
Autumn is ialmost at its middle, and I cannot even believe how fast is one month going after another. October is already behind us and that's why we have the latest shopping article.

In October, I visited the Yves Rocher store, where I bought the So Elixir scent which I love and some shower gels with blackcurrant and peach.
Prvýkrát som nakupovala aj zo stránok elnino.sk, kde som nakúpila aj pár darčekov na Vianoce a kúpila som si tieto roztomilé krémy na ruky v tvare sovičiek. Okrem toho som sa rozhodla vyskúšať značku The Body Shop, takže dúfam, že mi sadne :)
-----
For the first time I also bought from the site elnino.sk, where I bought a few gifts for Christmas and I bought these cute hand creams in the shape of owls. In addition, I decided to try the The Body Shop brand so I hope it will fit me :)


Najväčšia pecka mesiaca boli novinky Estee Lauder, ktoré som objednávala zo stránky lovebeauty.sk. Konečne som si objednala nový Estee Lauder Double Wear Nude Water Fresh, ktorý som chcela vyskúšať. To načo som sa tešila od začiatku mesiaca bol aj avizovaný kufrík Estee Lauder, ktorý každoročne vydávajú. Čo obsahoval a či som s ním spokojná nájdete v článku TU.
-----
The biggest boom of the month was Estee Lauder's new products, which I ordered from lovebeauty.sk. I finally ordered the new Estee Lauder Double Wear Nude Water Fresh that I wanted to try out. Product I've been looking forward to since the beginning of the month, is a Estee Lauder gift case, which is released each year. What is in the case and whether I´m satisfied with it can be found in the article HERE.


Čo priniesol Október Vám ?
-----
What did October bring to you?

AN :)

P.S.: Pokiaľ sa Vám blog páči a nechcete zmeškať nové články môžte ma sledovať cez GFC (v pravom paneli), Facebook (anbeautyblog), či Instagram (@anbeautysk). Taktiež môžte sledovať môj YouTube kanál (AN beauty) :)

P.S .: If you like my blog and you do not want to miss new posts you can follow me via GFC (in the right panel), Facebook (anbeautyblog) or Instagram (@anbeautysk). :)

22 comments

 1. I love this post! Wanna follow for follow?? :)

  https://ordinaryblondie9.blogspot.hr/2017/10/70s-vibes-pearled-booties.html

  ReplyDelete
 2. cute owls! :)
  I also like Yves Rocher shower gels! :)

  http://madeinkyiv.com/

  ReplyDelete
 3. Great post darling ❤
  Follow-follow on GFC?
  http://vanjaadiary9.blogspot.rs/

  ReplyDelete
 4. Ty sprchové gely jsou úžasné, nádherně voní, taky jsem je měla. Sovičkové balení u krémů je roztomilé, i já jsem si udělala minulý měsíc pár radostí.
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 5. Great post. You have very nice blog and I follow you.

  Moj mali kutak

  ReplyDelete
 6. Mám ráda sprchové gely od YR :))

  ReplyDelete
 7. Krásné farebné fotky! Sprchové gély od YR mám tiež momentálne v obľube, tie vône sú úžasné :)

  ReplyDelete
 8. Nákupy jsem tento měsíc dělala převážně v Německu, protože to máme docela blízko. Poslední dobou jezdím nakupovat do Drážďan a moc se mi tam líbí. Chystám taky článek, ale ještě nevím kdy jej zveřejním :-)
  SimonetaBlog

  ReplyDelete
 9. Great items, so lovely! Look really useful. I didn' try them but i Love them.
  So nice and interesting post, my dear. Amazing photos.
  I'm first time on your blog but I really like it.
  I'd love to make blog-friendship by following to each other.
  Have a nice day, darling.Hope see you soon.
  Visit my blog, Maleficent

  ReplyDelete
 10. YR ma kvalitné a krásne voňajúce produkty, rada u nich nakupujem. :)

  Rebelliouslily SÚŤAŽ!!!

  ReplyDelete
 11. Tie sovičky sú krásne, tiež som ich zahliadla v drogerii. Bol by to naozaj zaujímavý darček na vianoce.

  ReplyDelete