Halloween makeup look - Glam Skull

Ahojte,

Halloween sa blíži rýchlosťou svetla a preto som si pre Vás pripravila prvý Halloweensky look. Je veľmi jednoduchý a väčšinu vecí, ktoré naň potrebujete máte určite doma. 
-----
Halloween is around the corner and I have prepared for you my first Halloween tutorial. It´s very simple and most of the things you need for it you definitely have at home.


Na tento look budete potrebovať:

- bielu vodou aktivovanú farbu (funguje podobne ako vodové farby, ktoré sa používajú v škole na výtvarnej. Treba ju zmiešať s vodou a naniesť na tvár. Po zaschnutí sa na pleti nechýba a neotláča sa. Pokiaľ ju však doma nemáte, môžte použiť aj bielu krémovu farbu. Tieto farby sa však otláčajú a ťažko sa vrstvia takže radšej odporúčam vodou aktivované farby))
- gélovú očnú linku/ čeruzku na oči/ tekutú očnú linku (ja som použila kombináciu všetkých troch, ale je to úplne na Vás. Použite to čo máte doma, alebo to čo Vám najviac vyhovuje)
- čierny očný tieň (je veľmi dôležité aby bol dobre pigmentovaný)
- hnedý očný tieň 
- farebnú očnú linku (môže byť tekutá, gélová, alebo v ceruzke. Ja som použila ružovú, ale vy si môžte zvoliť farbu akú chcete)
- ozdobné kamienky (kamienky sa mi do tohto looku hodili, ale nemusíte ich vôbec použiť. Môžte použiť kreativitu a prechod medzi lebkou a Vašou tvárou ozdobiť niečim iným)
- parochňa (môžte zvoliť farbu a dĺžku aká sa Vám páči, alebo ju nemusíte použiť vôbec)


You will need for this look
- white water activated color (works similar as water colors that are used in art school, it has to be mixed with water and applied to the face. When it is dry, it doesn´t smudge or transfer. If you don´t have it at home, you can also use white cream colors but they smudge easy so I'd rather recommend water-activated paints))
- Gel eyeiner / eye pencil / liquid eye line (I used a combination of all three, but it's up to you. Use what you have at home or what suits you most)
- black eye shadow (very important to be well pigmented)
- a brown eye shadow
- colored eye line (may be liquid, gel, or in pencil. I used pink, but you can choose any color you want)
- ornamental stones (the stones fit into this look, but you dont have to use them at all. You can use creativity and ´decorate the transition between your skull and your face with something else)
- Wig (you can choose the color and length you like, or you don´t have to use it at all)


Look síce nie je komplikovaný, ale radšej som sa rozhodla natočiť to, ako to tu dopodrobna rozpisovať. Príjemné pozeranie. A nezabudnite mi do komentárov napísať či sa Vám look páči. 
-----
Look isn´t very complicated, but I rather decided to record a video tutorial. And don´t forget to leave me your opinion on it in comment section below.
AN :-)

P.S.: Pokiaľ sa Vám blog páči a nechcete zmeškať nové články môžte ma sledovať cez GFC (v pravom paneli), Facebook (anbeautyblog), či Instagram (@anbeautysk). :)

P.S .: If you like my blog and you do not want to miss new posts you can follow me via GFC (in the right panel), Facebook (anbeautyblog) or Instagram (@anbeautysk). :)

14 comments

 1. Tak to je božíííííííííííííí! ♥

  https://elisminarova.blogspot.cz

  ReplyDelete
 2. Jeeej, tak tohle vypadá skvěle. A vůbec to není takové složité, jak to ze začátku vypadalo, super. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 3. To je super, jsi moc šikovná, ale nechtěla bych tě potkat někde venku po tmě :-D
  All my cosmetics

  ReplyDelete
 4. Veľmi zaujímavý nápad, vyzerá super, ja by som si také niečo asi nevedela na tvári vyčarovať. :)

  Rebelliouslily

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujem a ono to len vyzerá zložito ale nakoniec je to uplne jednoduché :)

   Delete
 5. Wau super look na halloween a ešte aj jednoduchý :) Sledujem

  www.sinnamona.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. vypadá to fakt super a na halloween jako dělané :)

  Petra | www.mygoldenmind.blogspot.cz

  ReplyDelete
 7. Už som videla na Instagrame, super nápad! ʕ•͡ᴥ•ʔ

  Blog de la Licorne

  ReplyDelete