Augustové nákupy

Prajem Vám krásny pondelok a prvý školský deň. Koniec augusta so sebou prináša nielen koniec prázdnin, ale aj koniec leta. Dúfam však, že ešte pár teplých dní so sebou prinesie aj september. S koncom mesiaca tu máme aj pravidelný nákupný článok. Tentoraz bude o čosi skromnejší, pretože som toho až toľko nekúpila. Je však pravda, že som robila pár objednávok, ktoré mi ešte nedorazili.
-----
I wish you a beautiful Monday and the first school day. The end of August brings not only the end of holidays but also the end of the summer. I hope that even September will bring us a few warm days. At the end of the month we also have a regular shopping article. This month I haven´t bought so much. However, it´s true that I made a few orders that I haven´t received yet.Zo stránok krasotika.sk som si objednala pár vecičiek z môjho wishlistu. Najviac som sa tešila zo značky MILANI. O géle na obočie Stay Put Brow Color som počúvala samé chváli a k tomu som ešte siahla aj po peelingu na pery Keep It Sweet Sugar Lip Scrub. Od Sleeku som siahla po géle na obočie Brow Perfector a kontúrke na pery, ktorú mali tuším vo výpredaji za dobrú cenu. A nakoniec som si ešte dokúpila dvojbalenie rias od Ardel spolu s lepidlom, pretože moje staré riasy sú už zrelé do koša.
-----
From krasotika.sk I ordered a few things from my wishlist.  I was listening only good things about MILANIs eyebrow gel Stay Put Brow Color. and I´ve also bought lip peeling Keep It Sweet Sugar Lip Scrub. From the brand Sleek, I ran across the Brow Perfector eyebrow gel and some lip liner that was on sale at a good price. And finally, I´ve bought double-packing of Arde's eyelashes with DUO glue, because my old lashes are way to old.


Moja obľúbená austrálska youtuberka Nikkia Joy stále básni o fixačnom spreji od Gerard Cosmetics. Keď som ho našla na stránkach stayunique.sk nedalo mi ho nevyskúšať. Veľmi ma prekvapilo, že tento fixačný sprej si viete kúpiť vo viacerých vôňach ako napríklad zelený čaj, kokos, jasním, grapefruit, levanduľa a veľa iných. Ja som siahla po zelenom čaji, pretože mi prišla ako najneutrálnejšia vôňa.

Na mojom instagrame ste už mohli vidieť aj srdiečka s lícenkou a rozjasňovačom od značky I Heart Makup. Vídavala som ich všade po internete a sú také krásne som im proste podľahla a kúpila som si ich do svojej zbierky.
-----
My favorite Australian youtuber Nikkia Joy still talks about the Gerard Cosmetics fixing spray. When I found it on stayunique.sk I wanted to try it out. I was very surprised to learn that you can buy this fixing spray in several fragrances, such as green tea, coconut, jasmine, grapefruit, lavender and many others. I´ve got green tea because I think it´s the most neutral fragrance.

On my instagram account you could already seen blusher and highlighter hearts from I Heart Makup. I've seen them everywhere on the internet and they are also beautiful I just bought them into my collection.


Nakoniec ešte menší nákup v predajni NYX, kde som siahla po Lip Lingerie a HD Finishing Powder. A konečne som si v predajni MAC kúpila pumpičku na EL Double Wear. Na FB stránkach EL som však videla že už aj EL vydali vlastnú pumpičku, ktorá pasuje. Asi už bolo načase. :D

Ako ste tento mesiac dopadli s nákupmi vy?
-----
And finally a smaller purchase at the NYX store, where I´ve bought Lip Lingerie and HD Finishing Powder. And finally, I bought a pump for EL Double Wear at the MAC store. On the Estee Lauder FB site I saw that EL have already released their own pump. Maybe it was time. :D

And what about your August purchases?


AN :)

P.S.: Pokiaľ sa Vám blog páči a nechcete zmeškať nové články môžte ma sledovať cez GFC (v pravom paneli), Facebook (anbeautyblog), či Instagram (@anbeautysk). :)

P.S .: If you like my blog and you do not want to miss new posts you can follow me via GFC (in the right panel), Facebook (anbeautyblog) or Instagram (@anbeautysk). :)

12 comments

 1. Pěkné nákupy. Nejvíce mě zaujal peeling na rty, taky bych si chtěla nějaký koupit. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ten peeling je super len trošku predražený :)

   Delete
 2. Tie srdiečkové lícenky sú totálne mega! ♥ Škoda len, že obsahujú parabény. Ale za takúto krásu, no ♥
  A tá pomáda na obočie vyzerá fajn ♥ Niečo podobné som chcela vyskúšať už dávno °₊·ˈ

  Blog de la Licorne

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ten gél na obočie od Milani je ozaj super. Drží celý deň :)

   Delete
 3. Nákupy jsou krásné, hlavně ty srdíčka mě moc zaujaly, mám doma také srdíčko od Too Faced a nedám cna něj dopustit! :-)

  ReplyDelete
 4. Líbí se mi ten rozjasňovač i tvářenka ve tvaru srdíček :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete
 5. Tie srdiečka si chcem dokúpiť tiež, hlavne rozjasňovač. :)

  Rebelliouslily GIVEAWAY

  ReplyDelete
 6. Samé zajímavé produkty, řasy od Ardell jsem zkusila zatím jedny a jsou moc fajn :)
  Tvůj blog se mi líbí, dávám odběr! :)
  BLOG EVERYTHIN KATE

  ReplyDelete
 7. Skvělé nákupy! Ta srdíčka už mám nějaký ten patek vyhlídnutá, vypadají úžasně:)
  Windy pink style

  ReplyDelete
 8. Nad značkou Milani rozmýšľam už dlhšie :) Tie lícenky sú nádherné, tiež som sa nad nimi rozplývala. Od NYXu by som určite chcela vyskúšať aj ja ten púder a hlavne tekuté rúže! Skvelé nákupy :)

  FRENCHSTYLE

  ReplyDelete
 9. Parádní nákupy! Ta srdíčka vypadají úžasně! Ty řasy od Ardell jsou často chválené. Já si je bohužel neumím moc nalepit :(
  Meet My Lovely World

  ReplyDelete
 10. Krasny clanok, ten rozjasnovac je nadherny! :)
  xoxo Mon
  http://lifebymon.blogspot.sk/

  ReplyDelete