Nákupy za december

Nedokázala som odolať a aj tento mesiac som si musela niečo kúpiť. Česká blogerka Petralovelyhair, ktorá žiaľbohu dnes natočila posledné video :-( prišla na svojom e-shope s novou hubkou na make-up tak som si ju obstarala spolu so štetcami, ktoré mi od nej ešte chýbali a nejaké produkty na pery od značky Milani.


Začnem so štetcami. Objednala som si už spomínanú hubku, štetec na púder M56 a štetce na tvár a oči od M61 až po M65 a ešte kabuki štetec do kabelky. Od Petry mám už štetce na tvár a oči z jej Master sady. Rozmýšľala som nad recenziou, ale nie som si istá či by bol o to záujem. Takže ak by ste chceli tak, mi napíšte do komentárov.


Druhá časť nákupu bola venovaná značke Milani, pretože od nich ešte nič nevlastním. Zaobstarala som si telový rúž a kontúrku na pery.


Takže ja som si už také malé Vianoce spravila. A čo vy? Urobili ste si tento mesiac radosť, alebo celú výplatu zhltli Vianočné darčeky?

Vaša AN :-)

6 comments

 1. Určite urob recenziu na petralovelyhair štetce. Som zvedavá. Milani rúže môžem odporučiť. Sú skvelé! A vybrala si si krásnu farbu.
  http://makeupandrun.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 2. I já jsem si udělala radost a nakoupila sama pro sebe. Recenzi klidně napiš, ráda si ji přečtu. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 3. tak to sú skvelé produkty :) hubka a štetce od Petry vyzerajú neskutočne:)
  MakeUpByVeo

  ReplyDelete
 4. Štětce jsou krásné :-) já si teď pořídila sadu od BH cosmetic a také vypadají slibně, ještě jsem je nezkoušela, ale už se těším, až s nimi něco vykouzlím :-) a ta rtěnka je přesně podle mého gusta, přirozená, takové barvičky mám ráda.
  All my cosmetics

  ReplyDelete